קצת עלינו

החברה הוקמה בשנת 2008 ע"י יואב גנז, ונחשבת כיום לאחת החברות המובילות בארץ בתחום העץ והנגרות עם ניסיון רב בביצוע מאות פרויקטים מוסדיים ומסחריים בארץ ובעולם, החל ממשרדים של חברות היי-טק מובילות, בתי מלון, בתי חולים, קניונים, מגדלי משרדים ומגורים, מוזיאונים, משרדי ממשלה, בתי כנסת, בתי משפט ופרויקטים רבים נוספים.
כחברה מובילה וחדשנית בתחומה אנו נמצאים בתהליך מתמיד של לימוד ואימוץ של טכנולוגיות ושיטות עבודה חדשות ומציעים ללקוחותינו את פתרונות הנגרות המתקדמים ביותר בתחום, בנוסף למוצרים אדריכליים מיוחדים המיוצרים בארץ או מיובאים מהשותפים שלנו בחו"ל. כל מוצרי החברה עומדים בתקנים והסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת בטיחות אש, אקוסטיקה, איכות סביבה ועיצוב.

הניסיון הרב והמוניטין המצוינים שצברנו לאורך השנים ביחד עם שותפינו לעבודה מאפשר לנו כיום לקחת על עצמנו ולבצע בהצלחה ובמקצועיות מרבית פרויקטים מורכבים מכל סוג שהוא בשוק הישראלי והבינלאומי. בח״י גנז אנו דוגלים בעבודה יסודית ומדויקת לפי צרכי הלקוח כערך עליון המנחה אותנו לאורך השנים ומאמינים בשילוב כוחות עם חברות וספקים שונים בתעשייה המשלימים את יכולותינו המקצועיות, מחדדים את יתרוננו הן ברמת הביצוע בשטח והן בזכות איכות הגימור הניכרת לעין.

מה אנחנו עושים?

הכנה ותכנון הפרויקט

תכנון מיטבי של פרויקט בנייה הוא הבסיס לביצוע מוצלח. 
לאחר קבלת העבודה לביצוע מתמנה מנהל פרויקט מטעמנו שבאחריותו לקבל את נתוני הפרויקט וכל המידע הנדרש הכולל את תוכניות האדריכל, הגדרות חומרים, צרכי הלקוח ותנאי השטח. לאחר מכן אנו מבצעים מדידות באתר לוודא את התאמת השטח לצורך תכנון הביצוע ומכינים תכניות עבודה מקיפות הנמסרות לאישור הלקוח. 

ייצור ואספקה

ייצור המוצרים השונים מתבצע בהתאם לשרטוטים והוראות ייצור, תוך שימוש בפרזולים וחומרי גלם באיכות גבוהה אשר מאושרים על ידי המזמין לפי צרכי הפרויקט.
תהליך הייצור וקבלת המוצרים מבוקר באופן ישיר ע״י מנהל הפרויקט מטעמנו על מנת להבטיח עמידה בכל דרישות הפרויקט והתקנים השונים. 

הרכבה וביצוע

בעידן של תחרותיות גדולה וניסיון למזעור עלויות מצד קבלנים, שלב ההרכבה והביצוע תוך כדי בקרה ופיקוח על תהליך העבודה הוא חיוני להצלחת כל פרויקט ועמידה בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. 
תהליך ההרכבה בשטח מתבצע ע״י צוות מתקינים מנוסים ובפיקוח מנהל הפרויקט תוך כדי תיאום עם הקבלנים השונים באתר ולוחות הזמנים.
לאחר גמר ההרכבה וסיום תהליך הבקרה והבדיקות של מנהל הפרויקט מטעמנו ויתר הגורמים המעורבים מתבצעת המסירה ללקוח. 

יבוא מוצרי נגרות

כחלק מפעילותינו בארץ, אנו מספקים ללקוחותינו מגוון מוצרי נגרות משלימים מחברות מובילות באירופה.
- אנו מייצגים את חברת Atmos Acoustic האוסטרית ממנה אנו מייבאים ציפויי תקרות, קירות אקוסטיים מעץ ואלמנטים מתועשים של נגרות למשרדים ומבני ציבור.
- מחברת XINIX מבלגיה אנו מייבאים דלתות ומשקופים סמויים בהם מתמחה החברה.
- בתחום הפרזול אנו מייצגים את חברת Global Lock מפורטוגל ומייבאים ממנה מוצרי פרזול מיוחדים המיוצרים לפי צרכי הלקוח.
בנוסף לחברות אלו אנו עומדים בקשר עם חברות רבות נוספות מהן ניתן לייבא מוצרים שונים בהתאם לדרישות הפרויקט.

תודה על פניתכם

ההודעה נשלחת אלינו ברגעים אלה.
נשוב אלכם בקרוב, שיהיה לכם יום מקסים!